خورموج
دیار نخل و خورشید
 

در چند روز ماند به هفته دولت در ساعت ۵ عصر امروز  گروه خبری تریبون آزاد صدا و سیما بوشهر به شهر خورموج آمدند تا از نزدیک مردم به صورت آزاد مشکلات خود را بیان کنند این تریبون جنب قلعه خورموج و روبروی ساختمان پزشکان دکتر فقیه مستقر می باشد.

در اینجا این زیبا بود که در پشت تریبون آزاد به ردیف مسئولین نیز حضور داشتند تا در همانجا بعد از صحبتهای مردم روبروی تریبون آزاد جوابگوی مردم و صدا و سیما باشند . یکی دیگر از خدمات مهم دولت نهم  نیزدیک بودن مردم به مسئولین و آزادی بیان مردم بوده است .

این تریبون معلوم نیست تا ساعت چند امروز ادامه داشته باشد . 

+ نوشته شده در چهارشنبه 1386/05/31ساعت توسط حسین (هانی) |

 

پس از حرف حدیث ها در مورد آموزش و پرورش کاکی که موجب ناراحتی هایی بین اصولگرایان و اطلاح طلبان کاکی و خورموج به وجود آمده بود که با سعی و تلاش پور فاطمی نماینده دشتی و تنگستان در مجلس و با معامله هایی که با آقای محمد عباسی مدیر کل  آموزش و پرورش استان بوشهر داشت اسکندری اصولگرا که از مسئولین فعال دولت احمدی نژاد بود را برکنار می کند که باعث ناراحتی و دلخری ائمه جمعه کاکی و خورموج و بخشدار کاکی و فرماندار خورموج از پور فاطمی نیز می شود .

پس از عزل "حاج حسین اسکندری" عباسی تصمیم بر این می گیرد که اصلاح طلب و دوم خردادی افراتی به نام نوروزی را به سمت رئیس آموزش و پرورش کاکی معرفی کند . درست در همان روز تعودی و معارفه اسکندری و نوروزی فرهنگیان و مردم کاکی در جلوی درب آموزش و پرورش این شهر دست به اعتراض می زنند که موجب می شود جلسه تودی و معارفه برگزار نگردد. تا آنجایی که خبر به فرماندار خورموج و استاندار بوشهر می رسد و آنان نیز از آمد نوروزی در آموزش و پرورش کاکی جلوگیری می کنند.

به گزارش از وبلاگ خبری خورموج بعد از گذشت بیش از یک ماه از این ماجرا روز گذشته ملاح زاده که پیش از این مسئول حراست سازمان آموزش وپرورش استان را بود به عنوان ریاست آموزش و پرورش شهرستان کاکی معرفی می کنند .

در این جلسه آقای اسکندری با بیان گزارش عملکرد یکساله خود از تمام مسئولین بخش و شهرستان تشکر کرد. اسکندی خاطرنشان کرد اعتبارات تملک دارایی اداره آموزش و پرورش در سال گذشته80میلیون تومان بوده و با پیگیری و مساعدت انجام شده اعتبارات تملکی این اداره در سال جاری به حدود یک میلیارد تومان افزایش پیداکرده است.

اسکندری همچنین اضافه کرد تا قبل از مسئولیتش در اداره آموزش و پرورش کاکی فقط 5%مدارس مجهز به سیستم خنک کننده بود که در طول مدت یکسال با تلاشهایی که با همکاری مسئولین استان به عمل آمد هم اکنون95%کلاسهای مدارس منطقه کاکی دارای کولر هستند.

وی همچنین به موفقیتهای آموزشی اداره کاکی اشاره کرد و در انتها ضمن اعلام آمادگی خود از همه همکاران فرهنگی و اصولگرایان خواست با آرامش و جدیت با آقای ملاح زاده همکاری داشته باشند.

آقای عباسی بخاطر اینکه ازآقای نوروزی دلجویی کرده باشد قرار است وی را به عنوان رئیس اداره آموزش و پرورش شبانکاره معرفی کند.

گفته می شود که با آمدن آقای ملاح زاده دوباره آرامش به کاکی بازگردانده شده است. اما نکته ای که جالب توجه است اینکه تا قبل از آمدن آقای ملاح زاده به کاکی بخشدارو رئیس کمیته امداد شهر کاکی اهل دلوار بوده اند که با آمدن ملاح زاده حلقه حضور دلواری ها در کاکی تکمیل شد.

 شنید ها حکایت از آن است که محمد عباسی نیز به دلیل مخالفتی که با فرماندار خورموج و استاندار در برکناری اسکندری داشته قرار است در از صندلی مدیر کل آموزش و پرورش را بردارند . 

شنیدنی‌ها حاکی است غلامرضا حاجی‌نژاد معاون آموزش و پرورش استان گزینه‌ی جدی ریاست سازمان آموزش و پرورش استان بوشهر می‌باشد که استاندار و تعدادی از نمایندگان از وی حمایت می‌کنند.

+ نوشته شده در سه شنبه 1386/05/30ساعت توسط حسین (هانی) |

 
درگیری های روز سه شنبه هفته پیش نیروی های امنیتی فرودگاه مهرآباد با یک بوشهری که اعتراض خود را از تأخیر های پیاپی خطوط هواپیمایی ابراز داشته بود و برخورد بسیار بد و دور از شأن از طرف مسئولین امنیتی ، بازخورد بسیار شدیدی از طرف بوشهری ها بخصوص مسئولین استانی داشته است، از جمله این مقامات کشوری و  استانی می توان به...
 
مسئولان بوشهر بدنبال موضوع ضرب و شتم فرودگاه مهرآباد- گروه خبری دیار
آیت الله حسینی بوشهر ریاست محترم حوزه علمیه و نماینده مردم محترم استان بوشهر در شورای خبرگان رهبری ، علی افراشته استاندار بوشهر ، علی زینبی معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر ، غلامحسین کرمی سخنگوی دولت در استان بوشهر و اعضای محترم شهر بوشهر  اشاره کرد.
متأسفانه دیر وقت بودن زمان پرواز ها ، تأخیر و  خدمات رسانی صحیح به مسافرین چندین سال است که مردم شریف بوشهر را با مشکلات بسیاری روبرو کرده است و  به دفعات نیز مردم اعتراض خود را به این موضوع ابراز داشته اند اما همچنان این مشکلات فراروی مردم مضلوم بوشهر است
                                                                                                        دیار نیوز
+ نوشته شده در دوشنبه 1386/05/29ساعت توسط حسین (هانی) |

 

جمعي از اهالي دهستان باغان از توابع شهرستان دشتي روز پنجشنبه با مراجعه به فرمانداري دشتي خواستار حل مشكل برق اين روستا شدند.

رييس شوراي اسلامي روستاي باغان گفت:مدت‌ها است كه‌به‌دليل ضعف ولتاژ برق، مردم اين منطقه امكان استفاده از وسايل خنك‌كننده را ندارند.سيد مهدي حسيني‌افزود: همچنين ضعف ولتاژ برق باعث سوختن وسايل خنك‌كننده شمار زيادي از مردم اين روستا و تحميل خسارتهاي فراوان به آنان شده است. خسرو ملايي يكي از تجمع‌كنندگان گفت:باتوجه به گرماي شديد هوا در استان بوشهر، مسوولان براي رفع مشكل برق اين منطقه هرچه زودتر چاره انديشي كنند. وي افزود: باتوجه به بالا بودن هزينه‌ها وضعف بنيه مالي، مردم نمي‌توانند هر روز وسايل خنك‌كننده خود را تعمير كنند و يا از نو بخرند.

معاون برق ناحيه دشتي با تاييد مشكل برق روستاي باغان گفت:براي رفع اين مشكل، خط دو مداره ‪ ۲۲‬كيلو ولت برق از بخش ريز شهرستان جم تا باغان با ‪۹۰‬ درصدپيشرفت فيزيكي درحال‌احداث‌است كه بدليل كمبود اعتبار هنوز نتوانسته‌ايم آن را تكميل و راه‌اندازي كنيم. جواد عرب افزود:اخيرا يك دستگاه اتوبوستر (تقويت‌كننده ولتاژ)با اعتبار دو ميليارد ريال خريداري و تا مركز استان حمل شده كه بزودي در مسير شبكه برق شهر خورموج مركز شهرستان دشتي به روستاي باغان نصب مي‌شود.وي گفت: نصب اين دستگاه در دوماه آينده باعث تقويت ولتاژ برق اين منطقه خواهد شد.

 

+ نوشته شده در دوشنبه 1386/05/29ساعت توسط حسین (هانی) |

 

بعد از اعتراض های و نوشتن طومار و اجتماع مردم خورموج در دفتر امام جمعه بوشهر و بعد از گذشت ۲ ماه حاج آقا حسین مصلح برادر حاج آقا حسن مصلح در جلسه شورای اداری خورموج در روز گذشته با حضور استاندار و فرماندار خورموج و اعضای شورای اداری شهرستان دشتی و در جمع خبرنگاران به سمت امام جمعه خورموج معرفی شد .

در این جلسه که تیزی از فعالیتهای مذهبی  اجرایی که در دوران فعالیت حسن مصلح در شهر خورموج انجام گرفته شده بود به نمایش در آمد.

 TinyPic imageTinyPic image

به گزارش از خبرنگار وبلاگ خبری خورموج در این جلسه آقای رضا جمشیدی فرماندار خورموج از زحمات بی شاعبه حاج حسن مصلح امام جمعه خورموج تقدیر کرد و یاد کرد خورموج دو فرماندار در شهر خود داشته که در نبود حسن مصلح یک فرماندار را از دست داده است و ورود حاج حسین مصلح را ماییه خیر و برکت برای شهرستان دانست .

  وی در ادامه افزوند : پارس شمالی باید در تمام نقاط استان پخش شود و همه مردم استان بوشهر باید از این نعمتی که خداوند به ما داده است استفاده کنند . 

لاذم به ذکر است که طبق تقسیماتی که نصبت به پارس شمالی صورت گرفته است  ۵ فاز در شهر دیر و ۳ فاز در شهرستان دشتی و ۲ فاز نیز به تنگستان داده شده است .

علی افراشته استاندار بوشهر در  ساعات پایانی جلسه بدون هماهنگی قبلی با فرماندار خود را به جلسه رساند تا وی نیز  از همکاری هایی که آقای مصلح در این ایام در شهرستان دشتی با وی داشته تشکر نماید و سمت جدید حاج حسین مصلح امام جمعه جدید خورموج را به او تبریک بگوید .

حاج حسین مصلح سابقه فراوانی در استان و جای جای کشور داشته که می توان به ریاست تبلیغات اسلامی دشتستان و امام جمعه دشتستان و نماینده ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه استان بوشهر و قم یاد کرد .

وبلاگ خبری خورموج نیز ورود آقای حاج حسین مصلح را به خورموج تبریک میگوید. 

+ نوشته شده در یکشنبه 1386/05/28ساعت توسط حسین (هانی) |

  

هر ساله با فرارسیدن تابستان یکی از معضلات مهمی که مسیر خورموج - بوشهر را برای مسافران آن به کابوسی مبدل می کندکمبود مینی بوس به عنوان شاخص ترین وسیلع نقلیه مسیر ارتباطی مذکور است. این مسئله امسال با توجه به سهمیه بندی شدن بنزین به معضلی حاد بدل شده است چرا که همزمان با تابستان سفرهای برون استانی مردم که اغلب به مقصد مشهد مقدس است سیر صعودی پیدا یمی کند و به دلایل متعدد اغلب با مینی بوس صورت می گیرد همانطور ه ذکر شد به دلیل سهیمیه بندی بنزین  متقاضیان استفاده از مینی بوس ها نیز بمراتب از سالهای گذشته بیشتر شده  و در نتیجه اکثر مینی بوس ها برای انجام مسافرتهای مورد اشاره در شهرستان حضور فیزیکی ندارند از همین رو باعث شده است که مسافران برای رفت و آمد مسیر مذکور دچار زحمات مضاعفی شوند که شید مهمترین آنها از دست دادن زمان و اعصاب و روان آرام خود در حین انتظار برای مینی بوس باشد.انتظاری  که همراه با مشاجره و حتی درگیریهای نیز همراه باشد...چرا؟

با توجه به اینکه هر ساله در این ایام رفت و آمد مردم با این مشکل مواجه است چرا تدبیری اندیشیده نمی شود تادیگر شاهد این مسئله نباشیم.؟؟امید تابستان آینده به فکر باشیم  هرچند چشمان آب....

دشتی ها

+ نوشته شده در چهارشنبه 1386/05/24ساعت توسط حسین (هانی) |

 

فراری بعد از ۶ سال دستگیر شد

به گزارش از وبلاگ خبری خورموج یک فراری به نام مختار(ق) که به دلیل دادن چک های بی محل و گرفتن پول های نقد از مردم بعد از 6 سال فراری بودن روز گذشته سه شنبه 16 مرداد  ساعت 7 عصر به وسیله مامورین کلانتری 11 خورموج و با کمک مال باختگان دستگیر شد.

قتل مشکوک افغانی۱۸ ساله 

به گزارش از وبلاگ خبری خورموج  یک افغانی 18 ساله در حال کار کردن به وسیله برق دستگاه بالابر در ساعت 3 بامداد شب دوشنبه در شهر خورموج کشته شد و به دلیل مشکوک بودن اجازه خروج جسد وی به کشورش داده نشده است و جهت کالبد شکافی به بوشهر اعزام شده است.
 

+ نوشته شده در چهارشنبه 1386/05/24ساعت توسط حسین (هانی) |

به گزارش گروه خبری دیار مهدی قائدزاده مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر استعفای خود را به مدیر عامل جدید منطقه ویژه اقتصادی بوشهر تسلیم داشته است. روابط عمومی ها به قلب تپنده ی شرکت ها فعالیت می کنند، مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر که عملکرد قابل توجهی در این شرکت داشته است.

استعفاء قائد زاده در ابتدای حضور سیامک احمدی به عنوان مدیرعامل منطقه شایعاتی به دنبال داشته است، عده ای موضوع استعفاء را به کاندیداتوری پدر ایشان مرتبط میدانند و می گویید مهدی قائدزاده برای کمک به پدر از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر استعفاء داده است.
+ نوشته شده در چهارشنبه 1386/05/24ساعت توسط حسین (هانی) |

درحاشیه مراسم تجلیل از خبرنگاران استان بوشهر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر ، در پی پرسش خبرنگار گروه خبری دیار از استاندار بوشهر مبنی بر وضعیت نابسامان برق و برق رسانی در استان بوشهر به خصوص محلات جنوبی شهر بوشهر ، استاندار با جوابی غافلگیرانه از خبرنگار استقبال کرد.

افراشته استاندار بوشهر - دیارنیوز

علی افراشته پس از سئوال این خبرنگار بلادرنگ گفت که مشکل از اداره برق نیست و مشکل اصلی خود مردم هستند!
استاندار گفت که انشعاب زیاد و نبود تجهیزات جهت گسترش شبکه عامل اصلی مشکلات است.
حال در اینجا باید از استاندار محترم که بعنوان مغز متفکر ارشد دولت در استان می باشد پرسید: آیا انشعاب زیاد و نبود تجهیزات جهت گسترش شبکه تقصیر مردم است که شما با اعتماد به نفس مثال زدنی خود می فرمایید مشکل اصلی خود مردم هستند؟
به نظر شما فروش بیش از حد انشعاب چه ارتباط مستقیمی با مردم دارد؟ آیا نظر شما و مسئولان اداره برق این است که مردم انشعاب نخرند؟ و یا اداره برق نفروشد؟ و یا شاید هم غیر مستقیم می خواهید مردم را به گرفتن انشعاب مستقیم از سیم های برق عبور کرده از بالای سر منازل مجبور کنید!
به هر حال اینگونه پاسخگویی گواه محکمی بر عدم اطلاع جنابعالی از مشکلات برق استان می باشد و یا اینکه می تواند گواه محکمی بر اطلاع بیش از حد شما از مسائل پشت پرده و نامعلوم برای مردم باشد.
به هر حال ای کاش به جای این پاسخ طبق معمول مسئولان قبلی و بعدی با یک انشاءالله گفتن سر و ته قضیه را هم می آوردید.
آقای افراشته اگر وقت کردید سری به محلات جنوبی بوشهر بزنید تا بدانید که رشد ناگهانی تیر برق در میان کوچه ها تنگ این محلات چقدر رمانتیک است! و یا اینکه سری به شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بزنید تا به چشم خود کلافگی و سردرگمی مردمی را که جهت گرفتن حق خود مراجعه کرده اند را ببینید. و نیز ببینید که مسئولین این شرکت به درستی و با چه روی خوشی به مردم عزیز خدمت می کنند.

استاندار محترم ، آیا این مشکل مردم است که هنوز تمامی فعالیت های شرکت توزیع برق استان بوشهر (بوشهر!!) زیر نظر استان فارس است؟ آیا تقصیر مردم است که با توجه به هزینه های بالای تعمیرات و نگهداری تأسیسات برقی در استان فارس این هزینه ها به دوش مردم بوشهر باشد؟ آیا این عدالت است که 2 درصد قبوض برق مردم بوشهر در تیم ضعیف و پرخرج برق شیراز رود و ورزش ما مجبور به پسرفت گردد؟ به نظر شما این تقصیر مردم است که هوای گرم و طاقت فرسای بوشهر مردم را مجبور به روشن کردن کولر و وسایل خنک کننده کرده و به طبع مصرف برق بالا رفته است؟
به نظر من آری ، تقصیر مردم است. اگر این مردم حجب و حیا را کنار می گذاشتند و کمتر خوب بودند آنگاه اینطور نبود. به قول امام جمعه ، آیت الله ایمانی ، مردم بوشهر زیادی خوبند!
آقای افراشته، مقصر واقعی مردم هستند که در مقابل اینگونه صحبت ها و نیز اشتباهات فاحش برخی از مسئولین چون پیش سکوت کرده اند.

+ نوشته شده در چهارشنبه 1386/05/17ساعت توسط حسین (هانی) |

کمبود کنتور برق خانگی در گرمای بالای 45 درجه در شهرستان دشتی موجب بروز مشکلات فراوان و اعتراض شدید مردم از اداره برق این شهرستان شد .

به گزارش از وبلاگ خبری خورموج این در حالی است که گفته می شود اداره برق شهرستان دشتی بالغ بر 130 دستگاه کنتور برق سه فاز از زمستان سال گذشته تا کنون کمبود دارد ضمن اینکه بالغ بر 180 دستگاه کنتور برق تک فاز نیز از سه ماه پیش تا کنون کمبود داشته و هم اکنون نیازمند است .

گفته می شود سهمیه این شهرستان در هر ماه 10 تا 15 کنتور برق می باشد در حالی که متقاضی آن بیش از 40 دستگاه در ماه بوده است و این سهمیه برای این شهرستان جوابگو نبوده و موجب گردیده مسئولین این اداره در برابر مردم سکوت کنند.

+ نوشته شده در شنبه 1386/05/13ساعت توسط حسین (هانی) |

در این روز های اخیر که هنوز فاصله زیادی تا انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده است کاندیده ها با روشهای مختلف تبلیغات خود را به صورت پنهانی و آشکار آغاز کرده اند . حضور کاندیده های احتمالی گرفتن جلسه های مختلف در منازل حامیان خود و شرکت در مجالس فاتحه و فرستادن تراکت های تسلیت بسیار به چشم می آید . از آنجایی که حوزه انتخاباتی دشتی و تنگستان به دلایل تعصب مردم این حوزه به کاندیده ها همیشه نگاه خاصی نسبت به انتخابات مجلس داشته اند .

به گزارش خبرنگار وبلاگ خبری خورموج ، اینبار چهره های جدید و جوانی در این حوزه دیده می شود از جمله غلامرضا نادری زاده ، عبدالصمد دولاح و علوی نژاد که قصد دارند در کنار رفاقت ، رقابتی بسیار جذاب را به نمایش بگذازند . عبد الصمد دولاح  جلسه ای را با جوانان شهرستان دشتی در منزل یکی از فعالان سیاسی خورموج ( آقای مختار فقیه) گرفته بوده است .( که گفته می شود آقای فقیه مسئول ستاد جوانان دولاح می باشد .)

 در این جلسه که با حضور بیش از 200 نفر از جوانان برگزار گردیده بود، دولاح با بیان اینکه از هیچ گروه خاصی نیست افزود : من برای مردم شریف دشتی و تنگستان پا به این عرصه گذاشته ام و هدفم شعار نیست بلکه قصد دارم با قانون حق مردم را برای آنان بگیرم ، من نه اصولگرایم و نه اصلاح طلب چون اگر اصلاح طب یا اصولگرا باشم با هر چند مدت عوض شدن این گروه ها من نیز باید با آنان عوض شوم و من نمی خواهم زیر دین گروهی باشم که فردا هر چه آنان گفتند انجام دهم من با مردم می روم و برای مردم نیز فعالیت می نمایم .

عبدالصمد دولاح در ادامه گفت : جوانان نیازمند به کار می باشند پارس شمالی حق جوانان دشتی و تنگستانی هست و باید آنان را برای فعالیت در پارس شمالی آموزشهای لازم داد تا در آنجا مشغول به فعالیت شوند .          

+ نوشته شده در سه شنبه 1386/05/09ساعت توسط حسین (هانی) |

http://www.diarnews.com

علي نجفي سرپرست شوراي هماهنگي نيروهاي انقلاب و سرپرست روزنامه کيهان استان بوشهر در مصاحبه اختصاصی که در آخیرین شماره هفته نامه سراسری سراج در سوالی که ارزشيابي شما از عملكرد آقاي استاندار بعنوان نماينده دولت اصولگرا چيست؟  چنین می گوید.

بي شك ايشان مديري متعهد با تجربه و دلسوز نظام است. موفقيت آقاي افراشته به پيروزي همه ما اصولگرايان گره خورده است از همين رو انتصابش به سمت استانداري بوشهر بارقه اي از اميد به قلب ها باز گردانيد. اما انتظارات از ايشان فراتر از عملكرد فعلي وي به عنوان مدير ارشد استان در طول اين مدت بوده است هدف ها به خوبي تعريف نگرديده است و اين سردرگمي هدف طبيعتاً به بي برنامگي در عمل مي انجامد علي رغم وعده استاندار محترم مبني بر استفاده از نيروهاي نخبه، انقلابي و متعهد جهت ترسيم سند توسعه استان تاكنون اقدام عملي صورت نپذيرفته است، به گونه اي كه ما در استان همچنان شاهد ادامه سياستگذاري هاي دولت قبلي در عرصه مختلف و اتلاف منابع مي باشيم اين درحالي است كه در زمينه برنامه ريزي نيز ما شاهد برنامه مدوني جهت تحقق شعارهاي دولت نهم و پيشبرد اهداف اصولگرا نيستيم. در رابطه با انتصاب مديران دقت لازم نشده است. براي نمونه تعدادي از مديران جديد تجربه مديريتي ندارند بعضي از آنها در دولت قبلي مسئوليت هاي حساس و كليدي داشته اند كه ظاهراً با تغيير موضع، خود را اصولگرا معرفي نمايند يا بعضي از مديران بر اثر فشارهاي فرد يا جرياناتي منصوب شده كه صلاحيت لازم براي مديريت نداشته اند. همه اين مسائل باعث گرديده است تا ما شاهد ركود پروژه هاي عمراني، عدم تحقق مردم سالاري ديني و ادامه خانه نشيني 8 ساله نيرو هاي مخلص اسلام باشيم روندي كه طبيعتا به نفع نيروهاي پشتيبان دولت اصولگرا نخواهد بود.

وی در ادامه مصاحبه خود می گوید: اولين جلسه را با حضور نمايندگان شوراي هماهنگي شهرستان هاي استان در تيرماه برگزار كرده ایم در اين جلسه به بحث و بررسي و رايزني پيرامون كانديداهاي اصولگرايان پرداختیم و دومين نشست اصولگرايان را در نيمه شهريور ماه برگزار خواهيم كرد.

+ نوشته شده در پنجشنبه 1386/05/04ساعت توسط حسین (هانی) |

ماجرا از آنجا شروع شده است که امام جمعه کاکی در یکی از سخنرانی های خود از بعضی از سادات دشتی یاد می کند و حالا به هر دلیل ( احتمالا فراموش کرده باشد ) از سادات محترم کاکی نامی برده نمی شود ، این موضوع باعث می شود تا تعدادی از حاضرین در جلسه (که شنیده شده است از طرفداران پورفاطمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس بوده اند )به این موضوع شدیدا اعتراض می کنند که قضیه تا نزد مسئولین استان نیز دنبال می شود و در نهایت با دخالت آقای پور فاطمی و بعضی از مسئولین استانداری ختم به خیر می شود .

اما یک نکته اینجا قابل تأمل است و آن اینکه چرا عده ای سعه صدر بیشتری بکار نمی برند تا یک موضوع به این کوچکی اینقدر مشکل ساز شود ؟ یا آیا جّد سادات کاکی بیشتر از سادات دشتی است؟


+ نوشته شده در چهارشنبه 1386/05/03ساعت توسط حسین (هانی) |

به گزارش خبرنگار وبلاگ خبری خورموج بعد از گذشت 5 روز از حذف حواله سوخت آژانس هاي مسافر بري در شهرستان دشتي طي جلسه اي كه بين مسئولين تاكسي تلفني هاي شهر خورموج در ساعت 9 صبح روز يك شنبه 31 تير ماه برگزار گرديد که پس از پايان جلسه ایشان دست به اعتصاب زدند و درب تمامي تاكسي تلفني هاي خود را تا اطلاع ثانوي و تا مشخص نشدن بنزين آژانسهاي مذكور تعطيل كردند .

 لازم به ذكر است كه در اين 5 روز گذشته نيز هرکدام از تاكسي تلفني ها فقط يك يا دو سرويس داشته اند كه آنها نيز فقط سرويسهاي درون شهري مي رفته اند . در مهمين راستا بسياري از مردم به فرمانداري شهرستان دشتي مراجعه كردند و با جواب رد مسئولين و فرماندار مواجه شده اند .

با نبود تاكسي تلفني در سطح شهر خورموج تاكسي هاي شهري نيز براي نشان دادن اعتراض خود ماشينهايشان را از منزل بيرون نياوردند و سمند هاي بين شهري نيز چنين اقدامي انجام داده اند كه این امر مردم خورموج را تحت فشار بسيار زيادي قرار داده است .

همچنین شنيده ها حاكي از آن است كه مردم خوموج نيز با تحت فشار قرار گرفتن زياد گفته اند اگر تا روز جمعه وضعيت مشخص نگردد بعد از برگزاري نماز پرشكوه جمعه دست به راهپیمائی مي زنند

+ نوشته شده در دوشنبه 1386/05/01ساعت توسط حسین (هانی) |